Ceny

4 razy / mies.

8 razy / mies.

Nauka intensywna

Cena regularna

240 zł

480 zł

w zalżności od ilości godzin

Wszystkie podane ceny są w brutto, z wliczonym VAT. *

Cena 1 h zajęć to 60 zł brutto.